Instagram

Facebook

Linkedin

Twitter

قوانین و مقررات

سیاست نامه حریم خصوصی شتاک

سامانه شتاک متعهد می‌شود که تمامی تلاش خود را بکار گیرد تا اطلاعاتی که توسط کاربران وارد اپلیکیشن می‌شود را حفاظت نماید و در هیچ صورتی این اطلاعات را در اختیار اشخاص حقوقی و حقیقی ثالث قرار ندهد.
در ادامه اطلاعات و دسترسی‌هایی که ممکن است از کاربران گرفته شود آمده است. شما با پذیرش این شرایط و ثبت نام در شتاک موافقت خود را صراحتا با این سیاست اعلام میکنید.
چنانچه با توجه به تغییرات و گسترش خدمات شتاک نیاز به بروزرسانی در سند حریم خصوصی باشد وظیفه خود میدانیم از طریق سایت و اپلیکیشن شما را مطلع نماییم.

اطلاعات

اپلیکیشن شتاک برای ارائه خدمتی شایسته به شما کاربران عزیز برخی از اطلاعات را ممکن است در سرورهای خود ذخیره کند. این اطلاعات شامل موارد زیر خواهند بود:
1- نام، نام خانوادگی ، آدرس ، تاریخ تولد ، کد ملی ، شماره موبایل، رایانامه، جنسیت و تصویر کاربر که توسط خود او در اپلیکیشن بازگذاری شده است.
2- لیست تراکنش‌هایی که کاربر در بستر اپلیکیشن انجام داده است.
3- نظرات و مکاتباتی که کاربر با پشتیبانی سامانه از طریق اپلیکیشن انجام داده است.
4- رمز دوم کیف پول شتاک
5- لیست کارت‌های باشگاه مشتریانی که کاربر در آن عضو است و میزان امتیاز کاربر در هر کدام از آنها

دسترسی ها

جهت ارائه تجربه بهتر به کاربران عزیز اپلیکیشن شتاک پس از تایید کاربر ممکن برخی از دسترسی‌های زیر را از گوشی همراه کاربر بگیرد. این دسترسی ها شامل :
1- دسترسی به دوربین/حافظه گوشی برای گرفتن عکس پروفایل کاربر
2- دسترسی به مکان برای برخی از سرویس‌ها مانند پیداکردن فروشگاه‌های اطراف کاربر
3- دسترسی به مخاطبین برای سهولت شارژ کردن سیمکارت دیگران نیاز به دسترسی به مخاطبین کاربر است

رخدادها(Log)

برای مدیریت بهتر اپلیکیشن نیاز است که در صورت بروز خطا برخی از اطلاعات رخدادها را جمع آوری و برای رفع مشکل اقدام کنیم. این اطلاعات ارسالی شامل Device İD, Device OS version, Device Model, user İP و زمان و تاریخ رخداد و دیگر موارد مربوط به سرویس می‌شود.