اسلایدر جشنواره فروش شتاک
چرا باشگاه شتاک؟

جشنواره زمستانی

در این جشنواره 20 درصد تخفیف ویژه برای تمام پذیرندگانی درخواست راه اندازی باشگاه مشتریان شتاک را دارند، اختصاص داده خواهد شد. شایان ذکر است این جشنواره تا عید نوروز سال جاری ادامه خواهد یافت. در ادامه با توضیحی مختصر در مورد باشگاه مشتریان شتاک با شما عزیزان همراه خواهیم بود:


باشگاه مشتریان شِتاک


باشگاه مشتریان شِتاک یک ابزار بسیار مهم جهت وفادار سازی مشتریان می باشد. این امکان موجب تکرار مراجعه مشتریان به کسب و کار شما خواهد شد. اگر یک مشتری امتیاز بدست آمده از خرید قبلی را در خرید فعلی استفاده کند بدان معناست که مشتری نسبت به کسب و کار شما وفادار شده است و در نتیجه موجب افزایش میزان فروش کسب و کار شما خواهد شد.


کافیست شِتاکی شوید تا از ایجاد وفاداری در مشتری و افزایش فروش لذت ببرید.


کسب وکارهای عضو شِتاک می توانند از پتانسیل خرید تمام مشتریان این شبکه بهره مند شوند و رشد تساعدی اعضای شِتاک، در نهایت منجر به شکل‌گیری شبکه ای از مشتریان می شود که امکان خرید از همه کسب وکارهای عضو شِتاک را دارند و این یعنی فروش بیشتر و سود بالاتر. در واقع عمل وفادارسازی به‌صورت شبکه‌ای و با مشارکت کل کسب وکارها و برندهای عضو شِتاک اتفاق می افتد و قطعا تمام اعضای شِتاک از این هم افزایی منتفع خواهند شد. شتاک با ایجاد شبکه وسیعی از باشگاه مشتریان، به پذیرندگانی که به دنبال فروش بیشتر هستند و نمی خواهند از چرخه رقابت حذف شوند، این امکان را می دهد که با دسترسی به طیف وسیعی از مشتریان، به مدیریت کمپین تبلیغاتی و ارسال پیام با رویکرد ارائه تخفیف به کل شبکه شتاک بپردازد و اعضای آن را برای خرید به سوی کسب وکار خود تشویق و ترغیب نماید.


باشگاه مشتریان شتاک دارای مزیت های رقابتی زیر می باشد:

  • راه اندازی سیستم باشگاه مشتریان با کمترین هزینه

  • امنیت در فرآیند

  • سادگی در سیستم بدون نیاز به تجهیزات و نرم افزارهای پیچیدهجهت دریافت مشاوره رایگان در زمینه راه اندازی باشگاه مشتریان شِتاک با کارشناسان ما تماس بگیرید

  شماره تماس: 84226-021